Головна

Настроювання серверів

НАСТРОЮВАННЯ І ОБСЛУГОВУВАННЯ СЕРВЕРІВ


Настроювання термінального, поштового, файлового серверу, веб-серверу, серверу ip-телефонії. Адміністрування серверів.

Детальніше...

Обслуговування офісних комп'ютерів

НАСТРОЮВАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ОФІСНИХ КОМП'ЮТЕРІВ


Обслуговування робочого місця, обладнанного персональним комп'ютером або тонким клієнтом. Технічна підтримка користувачів.

Детальніше...

СТВОРЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛОКАЛЬНИХ МЕРЕЖ


 Створення локальних мереж. Об'єднання віддаленних філіалів у єдину корпоративну мережу. Обслуговування корпоративних мереж.

Детальніше...

КОНСУЛЬТУВАННЯ
З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ


З'ясування основних проблем та потреб ІТ інфраструктури. Допомога в виборі оптимального програмного забезпечення та комп'ютерного обладнання.

Детальніше...

Доступні до замовлення нові IP-телефони з гігабітним мережевим інтерфейсом GXP1630 від компанії Grandstream.

Новинка являє собою потужний IP-телефон для малого та середнього бізнесу. Модель працює під управлінням операційної системи Linux. Однією з родзинок моделі є наявність двох комутованих гігабітних мережевих портів з вбудованою підтримкою PoE для живлення телефону та забезпечення мережевого підключення.

Grandstream GXP 1630 оснащений графічним ЖК-дисплеєм з підсвічуванням з роздільною здатністю 132x64 точок. Телефон має 3 лінії і 3 SIP-аккаунта, а також дозволяє організувати чотиристоронню конференцію. Завдяки HD-трубці і динаміку з підтримкою широкосмугового аудіо телефон забезпечує якісний кристально чистий звук.

Пристрій забезпечений двома програмними клавішами XML, а також вісьмома кнопками BLF для швидкого набору. Крім того, є 5 кнопок для навігації і 13 спеціальних функціональних клавіш для управління звуком, виклику телефонної книги, записи розмови та інших.

Новий телефон дає можливість забезпечити контроль доступу на рівні користувача і адміністратора. Модель підтримує аутентифікацію MD5 і MD5-sess і використовує алгоритми шифрування AES, TLS, SRTP і HTTPS для захисту дзвінків і акаунтів.

З додаткових функцій в Grandstream GXP1630 доступні утримання та переказування виклику, в тому числі і на фіксований номер. Завантажувана телефонна книга має до 500 записів, а історія викликів - до 200. Також можна відзначити автовідповідач, автонабір при знятій трубці, персональні рінгтони, резервування серверу і перемикання при відмові. У комплекті з телефоном поставляється спеціальна підставка, що дозволяє встановити пристрій у дві різні кутові позиції. Крім того, є кріплення на стіну.

Ціна пристрою - еквівалент $ 100.

З питань придбання звертайтеся за телефонами (057) 716-40-04, 716-02-02, або відправивши замовлення через форму зворотнього зв'язку на нашому сайті.

Історії успіху наших клієнтів

Як обслуговування комп'ютерів вирішило цілу низку проблем на підприємстві

Керівник науково-виробничого підприємства в один прекрасний день усвідомив, що він абсолютно не контролює ситуацію зі станом IT інфраструктури. Постійні простої в роботі співробітників через нестабільно працюючу мережу або в черговий раз завислий комп'ютер поступово стали носити перманентний характер.

Детальніше...

Як нова телефонна система допомогла розвитку торгівельної компанії

Компанія гуртової та роздрібної торгівлі звернулася до нас з метою підвищення ефективності існуючої IT інфраструктури та її вдосконалення. Основна проблема, з якою вони зіткнулися на той момент, полягала в тому, що аналогова телефонна система, яка використовувалася в компанії, вже не здатна була справлятися з наростаючою кількістю вхідних і вихідних дзвінків.

Детальніше...

Вдосконалення IT інфраструктури організації шляхом впровадження термінального серверу

Певний час тому одна з харківських логістичних компаній запропонувала нам позмагатися в тендері з вибору постачальника послуг з обслуговування їх IT інфраструктури. В результаті було обрано компанію ВІТАЙМ ГРУП і ми підписали довгостроковий договір на аутсорсинг IT послуг. 

Детальніше...

Як ми можемо вам допомогти

Як ми можемо вам допомогти

Пропонуємо вам найняти цілий колектив в якості власного ІТ підрозділу за ціною нижче, ніж один-два штатних працівника.

Дізнатися більше...

 

Чому варто обрати нас

Гарантована якість послуг, орієнтованість на потреби вашого бізнесу, обгрунтовані ціни, повна конфіденційність та економія вашого часу.

Дізнатися більше...

 

Як з нами зв'язатися

Контактна інформація

Зателефонуйте нам, напишіть електронного листа або зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку на нашому веб-сайті

Детальніше...