Головна

Настроювання серверів

НАСТРОЮВАННЯ І ОБСЛУГОВУВАННЯ СЕРВЕРІВ


Настроювання термінального, поштового, файлового серверу, веб-серверу, серверу ip-телефонії. Адміністрування серверів.

Детальніше...

Обслуговування офісних комп'ютерів

НАСТРОЮВАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ОФІСНИХ КОМП'ЮТЕРІВ


Обслуговування робочого місця, обладнанного персональним комп'ютером або тонким клієнтом. Технічна підтримка користувачів.

Детальніше...

СТВОРЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛОКАЛЬНИХ МЕРЕЖ


 Створення локальних мереж. Об'єднання віддаленних філіалів у єдину корпоративну мережу. Обслуговування корпоративних мереж.

Детальніше...

КОНСУЛЬТУВАННЯ
З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ


З'ясування основних проблем та потреб ІТ інфраструктури. Допомога в виборі оптимального програмного забезпечення та комп'ютерного обладнання.

Детальніше...

Один з варіантів серверного рішення для представників SMB сегменту з обмеженим ІТ-бюджетом - сервер HPE ProLiant DL80 Gen9.

Сервер HPE ProLiant DL80 Gen9 в корпусі висотою 2U відрізняється широкими можливостями масштабування системи зберігання, мережі та обчислювальної потужності, а також забезпечує високий рівень керованості. Крім базових завдань ІТ-інфраструктури, цей сервер відмінно підходить для вимогливих до ресурсів зберігання додатків (наприклад, для систем тривалого зберігання або резервування), оскільки відрізняється вигідною ціною за зберігання одного гігабайта даних.

Сервери HPE ProLiant DL80 Gen9 підтримують до 2-х процесорів Intel® Xeon® E5-Series, що підвищує загальну продуктивність і ефективність системи. Завдяки використанню пам'яті DDR4 можна збільшити пропускну здатність і знизити енергоспоживання. Підтримка 12 накопичувачів HPE SmartDrive великого форм-фактору сервер HPE ProLiant DL80 Gen9 забезпечує значну ємність зберігання. Це економічне рішення допомагає домогтися оптимальної продуктивності, ємності і надійності і ідеально підходить для різних цілей і робочих навантажень. Підтримка 6 слотів розширення PCIe 3.0 дозволяє встановити один графічний адаптер стандартної ширини або мережеві карти. Завдяки цьому стало можливим збільшити пропускну здатність системи введення-виведення і забезпечити ефективне масштабування. За допомогою вбудованих засобів управління HPE iLO можна виконувати віддалене розгортання, моніторинг та обслуговування сервера.

Конфігурація може бути укомплектована під необхідні завдання.

З питань придбання, налаштування і обслуговування серверу HPE ProLiant DL80 Gen9 і інших серверів, звертайтеся у компанію ВІТАЙМ ГРУП.

Історії успіху наших клієнтів

Як обслуговування комп'ютерів вирішило цілу низку проблем на підприємстві

Керівник науково-виробничого підприємства в один прекрасний день усвідомив, що він абсолютно не контролює ситуацію зі станом IT інфраструктури. Постійні простої в роботі співробітників через нестабільно працюючу мережу або в черговий раз завислий комп'ютер поступово стали носити перманентний характер.

Детальніше...

Як нова телефонна система допомогла розвитку торгівельної компанії

Компанія гуртової та роздрібної торгівлі звернулася до нас з метою підвищення ефективності існуючої IT інфраструктури та її вдосконалення. Основна проблема, з якою вони зіткнулися на той момент, полягала в тому, що аналогова телефонна система, яка використовувалася в компанії, вже не здатна була справлятися з наростаючою кількістю вхідних і вихідних дзвінків.

Детальніше...

Вдосконалення IT інфраструктури організації шляхом впровадження термінального серверу

Певний час тому одна з харківських логістичних компаній запропонувала нам позмагатися в тендері з вибору постачальника послуг з обслуговування їх IT інфраструктури. В результаті було обрано компанію ВІТАЙМ ГРУП і ми підписали довгостроковий договір на аутсорсинг IT послуг. 

Детальніше...

Як ми можемо вам допомогти

Як ми можемо вам допомогти

Пропонуємо вам найняти цілий колектив в якості власного ІТ підрозділу за ціною нижче, ніж один-два штатних працівника.

Дізнатися більше...

 

Чому варто обрати нас

Гарантована якість послуг, орієнтованість на потреби вашого бізнесу, обгрунтовані ціни, повна конфіденційність та економія вашого часу.

Дізнатися більше...

 

Як з нами зв'язатися

Контактна інформація

Зателефонуйте нам, напишіть електронного листа або зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку на нашому веб-сайті

Детальніше...