Головна

Настроювання серверів

НАСТРОЮВАННЯ І ОБСЛУГОВУВАННЯ СЕРВЕРІВ


Настроювання термінального, поштового, файлового серверу, веб-серверу, серверу ip-телефонії. Адміністрування серверів.

Детальніше...

Обслуговування офісних комп'ютерів

НАСТРОЮВАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ОФІСНИХ КОМП'ЮТЕРІВ


Обслуговування робочого місця, обладнанного персональним комп'ютером або тонким клієнтом. Технічна підтримка користувачів.

Детальніше...

СТВОРЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛОКАЛЬНИХ МЕРЕЖ


 Створення локальних мереж. Об'єднання віддаленних філіалів у єдину корпоративну мережу. Обслуговування корпоративних мереж.

Детальніше...

КОНСУЛЬТУВАННЯ
З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ


З'ясування основних проблем та потреб ІТ інфраструктури. Допомога в виборі оптимального програмного забезпечення та комп'ютерного обладнання.

Детальніше...

Паролі — це найкращий захист від несанкціонованого доступу до вашого комп’ютера, ваших файлів, акаунтів у різноманітних онлайн-сервісах тощо. Що надійніший ваш пароль, то більш захищеним буде комп’ютер від хакерів і програм, створених зловмисниками. Переконайтеся, що ви маєте надійні паролі для всіх ваших облікових записів.

 Що робить пароль надійним або ненадійним?

Надійний пароль:

  • містить щонайменше вісім символів
  • не містить імені користувача, справжнього імені або назви організації
  • не складається з цілого слова
  • значно відрізняється від попереднього пароля
  • містить символи, які належать до таких чотирьох категорій:

 

Категорія символів Приклади
Букви верхнього регістру A, Б, В
Букви нижнього регістру а, б, в
Цифри 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Символи, розташовані на клавіатурі (усі символи клавіатури, що не визначаються як букви або цифри) і пробіли ` ~ ! @ # $ % ^ & * ( ) _ - + = { } [ ] \ | : ; " ' < > , . ? /

 

 

 

 

 

Пароль може відповідати всім вищенаведеним вимогам, проте залишатися ненадійним. Наприклад, ПривітВ7! відповідає всім характеристикам надійного пароля, проте він ненадійний, бо містить ціле слово. Пароль Прив1т В 7! є надійнішою альтернативою — у слові деякі букви замінено на цифри, а сам пароль містить пробіл.

Запам’ятати надійний пароль вам допоможуть такі поради:

  • створіть акронім із блоку легкої для запам’ятовування інформації. Наприклад, виберіть фразу, яка матиме для вас сенс, на зразок День народження мого сина 12 грудня 2004 року. Керуючись цією фразою, можна створити пароль на зразок Днмс12/Гр,4
  • замініть букви або слова на цифри, символи та орфографічні помилки в легкій для запам’ятовування фразі. Наприклад, День народження мого сина 12 грудня 2004 року може перетворитися на ДнН@р М0г0Сuн@ 12124 (використовувати пробіли в паролях можна)
  • зв’яжіть пароль із хобі або улюбленим видом спорту. Наприклад, Я люблю грати в бадмінтон може перетворитися на Люб#8Б@дм1нт()н.

 Якщо ви бажаєте записати свій пароль, щоб не забути його, не позначайте, що це пароль, і зберігайте його в надійному місці.

Історії успіху наших клієнтів

Як обслуговування комп'ютерів вирішило цілу низку проблем на підприємстві

Керівник науково-виробничого підприємства в один прекрасний день усвідомив, що він абсолютно не контролює ситуацію зі станом IT інфраструктури. Постійні простої в роботі співробітників через нестабільно працюючу мережу або в черговий раз завислий комп'ютер поступово стали носити перманентний характер.

Детальніше...

Як нова телефонна система допомогла розвитку торгівельної компанії

Компанія гуртової та роздрібної торгівлі звернулася до нас з метою підвищення ефективності існуючої IT інфраструктури та її вдосконалення. Основна проблема, з якою вони зіткнулися на той момент, полягала в тому, що аналогова телефонна система, яка використовувалася в компанії, вже не здатна була справлятися з наростаючою кількістю вхідних і вихідних дзвінків.

Детальніше...

Вдосконалення IT інфраструктури організації шляхом впровадження термінального серверу

Певний час тому одна з харківських логістичних компаній запропонувала нам позмагатися в тендері з вибору постачальника послуг з обслуговування їх IT інфраструктури. В результаті було обрано компанію ВІТАЙМ ГРУП і ми підписали довгостроковий договір на аутсорсинг IT послуг. 

Детальніше...

Як ми можемо вам допомогти

Як ми можемо вам допомогти

Пропонуємо вам найняти цілий колектив в якості власного ІТ підрозділу за ціною нижче, ніж один-два штатних працівника.

Дізнатися більше...

 

Чому варто обрати нас

Гарантована якість послуг, орієнтованість на потреби вашого бізнесу, обгрунтовані ціни, повна конфіденційність та економія вашого часу.

Дізнатися більше...

 

Як з нами зв'язатися

Контактна інформація

Зателефонуйте нам, напишіть електронного листа або зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку на нашому веб-сайті

Детальніше...