Наш блог

Важливим фактором успішності життєдіяльності підприємства є наявність зручних, надійних і швидких засобів обміну і передачі інформації. В IT інфраструктурі підприємства з цими завданнями може впоратися електронна пошта.

На сьогоднішній день існує безліч способів організації електронного листування співробітників підприємства між собою і з контрагентами. Можна просто-напросто використовувати електронну поштову скриньку, зареєстровану в будь-якому з безкоштовних поштових сервісів типу Gmail від Google або Freemail від UKR.net. Тоді всі ваші листи будуть відправлятися з ящика типу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., і цей же ящик ви будете вказувати у всіх контактних даних підприємства (на веб-сайті, на візитках, рекламних буклетах і т.п.). Але, погодьтеся, виглядає це вельми несолідно як для організації.

Шановні колеги / партнери,

За інформацією, яка отримана від "Майкрософт Україна", повідомляємо вам, що в мережі розсилаються повідомлення нібито від Служби Безпеки України із закликом негайно встановити патч, який ніби-то закриває уразливість у програмному забезпеченні Microsoft Office. При цьому лист містить посилання на файл, який знаходиться на сторонньому сайті. Завантаження цього файлу призводить до виведення з ладу операційної системи. Просимо вас ні в якому разі не переходити за посиланням і не встановлювати файл.

Приєднуйтесь до нас у Facebook