Наш блог

Доступні до замовлення нові IP-телефони з гігабітним мережевим інтерфейсом GXP1630 від компанії Grandstream.

Новинка являє собою потужний IP-телефон для малого та середнього бізнесу. Модель працює під управлінням операційної системи Linux. Однією з родзинок моделі є наявність двох комутованих гігабітних мережевих портів з вбудованою підтримкою PoE для живлення телефону та забезпечення мережевого підключення.

Grandstream GXP 1630 оснащений графічним ЖК-дисплеєм з підсвічуванням з роздільною здатністю 132x64 точок. Телефон має 3 лінії і 3 SIP-аккаунта, а також дозволяє організувати чотиристоронню конференцію. Завдяки HD-трубці і динаміку з підтримкою широкосмугового аудіо телефон забезпечує якісний кристально чистий звук.

Пристрій забезпечений двома програмними клавішами XML, а також вісьмома кнопками BLF для швидкого набору. Крім того, є 5 кнопок для навігації і 13 спеціальних функціональних клавіш для управління звуком, виклику телефонної книги, записи розмови та інших.

Новий телефон дає можливість забезпечити контроль доступу на рівні користувача і адміністратора. Модель підтримує аутентифікацію MD5 і MD5-sess і використовує алгоритми шифрування AES, TLS, SRTP і HTTPS для захисту дзвінків і акаунтів.

З додаткових функцій в Grandstream GXP1630 доступні утримання та переказування виклику, в тому числі і на фіксований номер. Завантажувана телефонна книга має до 500 записів, а історія викликів - до 200. Також можна відзначити автовідповідач, автонабір при знятій трубці, персональні рінгтони, резервування серверу і перемикання при відмові. У комплекті з телефоном поставляється спеціальна підставка, що дозволяє встановити пристрій у дві різні кутові позиції. Крім того, є кріплення на стіну.

Ціна пристрою - еквівалент $ 100.

З питань придбання звертайтеся за телефонами (057) 716-40-04, 716-02-02, або відправивши замовлення через форму зворотнього зв'язку на нашому сайті.

Приєднуйтесь до нас у Facebook