Наш блог

Один з варіантів серверного рішення для представників SMB сегменту з обмеженим ІТ-бюджетом - сервер HPE ProLiant DL80 Gen9.

Сервер HPE ProLiant DL80 Gen9 в корпусі висотою 2U відрізняється широкими можливостями масштабування системи зберігання, мережі та обчислювальної потужності, а також забезпечує високий рівень керованості. Крім базових завдань ІТ-інфраструктури, цей сервер відмінно підходить для вимогливих до ресурсів зберігання додатків (наприклад, для систем тривалого зберігання або резервування), оскільки відрізняється вигідною ціною за зберігання одного гігабайта даних.

Сервери HPE ProLiant DL80 Gen9 підтримують до 2-х процесорів Intel® Xeon® E5-Series, що підвищує загальну продуктивність і ефективність системи. Завдяки використанню пам'яті DDR4 можна збільшити пропускну здатність і знизити енергоспоживання. Підтримка 12 накопичувачів HPE SmartDrive великого форм-фактору сервер HPE ProLiant DL80 Gen9 забезпечує значну ємність зберігання. Це економічне рішення допомагає домогтися оптимальної продуктивності, ємності і надійності і ідеально підходить для різних цілей і робочих навантажень. Підтримка 6 слотів розширення PCIe 3.0 дозволяє встановити один графічний адаптер стандартної ширини або мережеві карти. Завдяки цьому стало можливим збільшити пропускну здатність системи введення-виведення і забезпечити ефективне масштабування. За допомогою вбудованих засобів управління HPE iLO можна виконувати віддалене розгортання, моніторинг та обслуговування сервера.

Конфігурація може бути укомплектована під необхідні завдання.

З питань придбання, налаштування і обслуговування серверу HPE ProLiant DL80 Gen9 і інших серверів, звертайтеся у компанію ВІТАЙМ ГРУП.

Приєднуйтесь до нас у Facebook