Наш блог

Збільшуйте потенціал за допомогою останніх версій програмного забезпечення!

  • Нові та існуючі клієнти можуть заощадити 50% вартості при покупці річних, дворічних і трирічних тимчасових ліцензій.
  • У промо-акції беруть участь програмні продукти Autodesk: AutoCAD, AutoCAD LT, Revit, Civil 3D, Inventor Professional, 3ds Max та інші.

Пропозиція дійсна до 22 липня 2016 р.

Подвоюйте свій врожай із FineReader 12!

Купуйте ABBYY FineReader 12 з 15 по 30 вересня і отримуйте подарунок вартістю 1590 грн. – ABBYY PDF Transformer +!
З FineReader 12 ви зможете конвертувати свої PDF-файли, а за допомогою PDF Transformer + ви зможете зробити з ними все інше. Іншими словами, будь який FineReader 12, що ви його зараз купуєте, перетворюється на комплексне ПЗ для роботи з документами, що були колись надруковані — паперовими, зображеннями або PDF-файлами:

Наc часто запитують стосовно відповідальності за використання неліцензійного програмного забезпечення. Це підштовхнуло нас до написання невеличкої замітки на дану тематику. Постараємося коротко і доступно розкрити основні юридичні аспекти використання програмного забезпечення.

З виходом операційної системи Windows 8 швидко поширилася думка про те, що відтепер можна купувати так звані ліцензії для збирачів ПК (більш відомі як OEM або OEI) для особистого та комерційного використання окремо від нового комп'ютера. Але чи так це насправді. Пропонуємо розібратися.

Є дуже популярна помилка в MS Word 2007 - при нажиманні на кнопку "міжрядковий інтервал" вискакує вікно "Невірно вказана одиниця виміру", яке ніяк не вдається закрити.

Приєднуйтесь до нас у Facebook