Історії успіху наших Клієнтів

Історії успіху наших Клієнтів

Дізнайтеся, як наші Клієнти покращують процес прийняття рішень, оптимізують та підвищують ефективність бізнес-процесів за допомогою наших послуг.

В цих історіях ви не побачите жодної назви компанії або посилання. Адже за нашими правилами роботи ми не розголошуємо інформацію про будь-які складові IT інфраструктури наших Клієнтів з метою дотримання принципів інформаційної безпеки.

Керівник науково-виробничого підприємства, що працює на ринку Харкова вже більше 7 років, в один прекрасний день усвідомив, що він абсолютно не контролює ситуацію зі станом IT інфраструктури. Постійні простої в роботі співробітників через нестабільно працюючу мережу або в черговий раз завислий комп'ютер поступово стали носити перманентний характер.

Певний час тому одна з харківських логістичних компаній запропонувала нам позмагатися в тендері з вибору постачальника послуг з обслуговування їх IT інфраструктури. В результаті було обрано компанію ВІТАЙМ ГРУП і ми підписали довгостроковий договір на аутсорсинг IT послуг. 

Компанія гуртової та роздрібної торгівлі звернулася до нас з метою підвищення ефективності існуючої IT інфраструктури та її вдосконалення. Основна проблема, з якою вони зіткнулися на той момент, полягала в тому, що аналогова телефонна система, яка використовувалася в компанії, вже не здатна була справлятися з наростаючою кількістю вхідних і вихідних дзвінків.