Історії успіху наших Клієнтів

Компанія гуртової та роздрібної торгівлі звернулася до нас з метою підвищення ефективності існуючої IT інфраструктури та її вдосконалення. Основна проблема, з якою вони зіткнулися на той момент, полягала в тому, що аналогова телефонна система, яка використовувалася в компанії, вже не здатна була справлятися з наростаючою кількістю вхідних і вихідних дзвінків.

Також не було можливості впровадити будь-які додаткові сучасні сервіси телефонії. В результаті цього кількість невдоволених клієнтів, які не могли елементарно зв'язатися з менеджером для оформлення замовлення, почала зростати, що, звісно ж, негативно позначилося на прибутках компанії.

Після проведенного аудиту існуючої IT інфраструктури замовника інженерами ВІТАЙМ ГРУП було запропоновано впровадити в компанії систему IP-телефонії на базі умовно-безкоштовного програмного забезпечення IP PBX Asterisk.

Завдяки відносно невеликим інвестиціям вдалося:

  • Об'єднати всі підрозділи компанії (а таких було 3 географічно віддалених один від одного) у єдину телефонну мережу з єдиним номерним планом та безкоштовними телефонними дзвінками між філіалами.
  • Правильно організувати та розподілити між співробітниками чергу телефонних вхідних дзвінків, що суттєво знизило вірогідність ситуації з втраченими замовленнями.
  • Впровадити сучасні додаткові сервіси телефонії, такі як: інтерактивне голосове меню, переадресація викликів, відстеження дзвінків, голосова пошта, детальна статистика по всім дзвінкам у компанії та багато іншого.
  • Значно зменшити витрати на міжнародні, міжміські та навіть на мобільні дзвінки за рахунок впровадження додаткових технічних засобів.

Після того, як нова IP-телефонія почала успішно працювати на підприємстві і підвищувати ефективність комерційної діяльності, нас було запрошено в якості постійного партнеру з обслуговування та розвитку IT-інфраструктури за договором аутсорсингу IT послуг. Компанія ВІТАЙМ ГРУП співпрацює з цим клієнтом вже багато років. За цей час нам довелося майже повністю переконструювати комп'ютерну мережу, серверну складову та змінити багато чого іншого, щоб IT інфраструктура компанії відповідала тим змінам, які в ній відбувалися, та тим планам розвитку, які вона перед собою ставить. Сподіваємося на таку плідну співпрацю і надалі.