Перехід на аутсорсинг IT послуг

Компанія ВІТАЙМ ГРУП пропонує Вашому бізнесу отримати в нашій особі власний IT підрозділ, в якому працюють тільки висококваліфіковані та сертифіковані фахівці. Таке співробітництво дозволить Вашому підприємству повністю сконцентрувати зусилля на досягненні власних цілей і завдань, не відволікаючись на непрофільні види діяльності і, як наслідок, успішно заощаджувати часові та фінансові ресурси.

Етапи побудови взаємовигідних договірних відносин:

Етап 1 - Повний аудит Вашої існуючої IT інфраструктури, виявлення основних завдань з її оптимізації, підтримки та подальшого розвитку.

Етап 2 - Формування для Вашого підприємства індивідуального каталогу послуг.

Етап 3 - Підписання договору з обслуговування IT інфраструктури Вашого підприємства та Угод про рівень обслуговування (SLA - Service Level Agreement).

Етап 4 - Формування для Вашого підприємства пропозицій щодо можливої ​​оптимізації та модернізації інформаційної системи, її адмініструванню, підтримці та подальшого розвитку.

У результаті переходу на аутсорсинг IT послуг від компанії ВІТАЙМ ГРУП ви отримаєте:

  • Команду кваліфікованих ITспеціалістов різних напрямків
  • Гарантовану якість послуг (Угода про рівень обслуговування (SLA), Договір з обслуговування, Фінансова відповідальність за якість обслуговування)
  • Комплекс необхідних для успішного функціонування вашого бізнесу IT послуг з «одних рук»
  • Доступ до кращих IT процесів, технологій, оптових цін на програмне забезпечення та комп'ютерне обладнання, оскільки компанія ВІТАЙМ ГРУП є офіційним сертифікованим партнером провідних світових виробників програмного забезпечення та комп'ютерного обладнання
  • Надійного партнера по бізнесу, якому вигідно, щоб ваша IT інфраструктура працювала безвідмовно і ефективно.