Умови використання

Отримуючи доступ до даного веб-сайту (далі сайт), переглядаючи або використовуючи його, ви тим самим визнаєте, що ви прочитали і зрозуміли дані положення і зобов'язуєтесь дотримуватися їх і дотримуватися всіх законів і постанов. Якщо ви не згодні з цими положеннями, не користуйтеся цим сайтом. ВІТАЙМ ГРУП може, не повідомляючи вас про це, в будь-який момент переглянути ці Умови використання та будь-яку іншу інформацію, що міститься на даному сайті, внісши зміни в цей матеріал. ВІТАЙМ ГРУП також може в будь-який момент без жодного повідомлення внести удосконалення або зміни в продукти, послуги або рішення, описані на цьому сайті.


Загальні положення

При використанні матеріалів з даного сайту і згадці бренду компанії слід в обов'язковому порядку вказувати посилання на сайт компанії www.v-time.com.ua

Забороняється вивантаження, розміщення, передача, розповсюдження даного сайту і всього контенту, що знаходиться на даному сайті, а також їх використання для створення подібних розробок без отримання попередньої письмової згоди від ВІТАЙМ ГРУП за винятком того, що ВІТАЙМ ГРУП надає вам невиключний, що не підлягає передачі іншим особам, обмежений дозвіл на отримання доступу до сторінок, що містяться на даному сайті, і їх перегляд виключно на вашому комп'ютері в порядку особистого некомерційного використання даного сайту. Умовою надання даного дозволу є те, що ви не будете модифікувати контент, представлений на даному сайті, збережете в незмінному вигляді всі зауваження про авторські права і торгівельний знак і інші зауваження про права власності, а також приймете всі положення, умови та зауваження, які супроводжують контент або іншим чином обумовлені на даному сайті. Незважаючи на все вищевикладене, всі програми та інші матеріали, що надаються через даний сайт для завантаження, доступу або використання іншими способами і супроводжувані окремими ліцензійними положеннями, умовами та зауваженнями, будуть предметом таких положень, умов і зауважень.

Недотримання вами положень, умов і зауважень, наведених на даному сайті, потягне за собою автоматичне анулювання всіх наданих вам прав без жодного попереднього повідомлення, і ви негайно повинні будете знищити всі копії завантажених матеріалів, що знаходяться у вашому розпорядженні або під вашим контролем. За винятком обмеженого дозволу, наданого в попередньому абзаці, ВІТАЙМ ГРУП не надає вам жодних прав чи ліцензій, ні явних, ні припущених, ні на які товарні знаки й авторські права і ніяких інших прав власності або прав на інтелектуальну власність. Забороняється відображати контент з даного сайту на будь-яких інших сайтах або на будь-яких інших носіях.


Деякі застереження

Ніхто не обіцяє і не гарантує, що інформація, що міститься на даному сайті буде правильною, новітньої або повною; на даному сайті можуть міститися технічні неточності та друкарські помилки. ВІТАЙМ ГРУП не бере на себе жодної відповідальності (і явно відмовляється від відповідальності) ні за оновлення даного сайту з тим, щоб інформація на ньому завжди була самою новою, ні за забезпечення точності і повноти будь-якої розміщеної на ньому інформації. Відповідно, ви, перш ніж приймати будь-які рішення, пов'язані з послугами, продуктами чи іншими матеріалами, описаними на даному сайті, повинні упевнитися в точності і повноті наведеної тут інформації.

ВІТАЙМ ГРУП не дає жодних запевнень щодо того, що компанія буде усувати будь-які проблеми, про які їй повідомлять, навіть якщо ВІТАЙМ ГРУП і вирішить надати інформацію, спрямовану на вирішення подібної проблеми.


Ділові взаємозв'язку

На даному сайті можуть міститися посилання на сайти або ресурси, які не мають відношення до ВІТАЙМ ГРУП. ВІТАЙМ ГРУП не робить жодних заяв, не дає жодних гарантій і не бере на себе ніяких інших зобов'язань якого б то не було роду відносно сайтів інших компаній або ресурсів, що належать третім сторонам. Посилання на сайт іншої компанії (не ВІТАЙМ ГРУП) не означає, що ВІТАЙМ ГРУП схвалює вміст або рекомендує використання цього сайту, або підтримує його власника. Крім того, ВІТАЙМ ГРУП не відповідатиме ні за які угоди, які ви можете укласти з третіми сторонами, навіть якщо ви дізналися про такі сторони (або скористалися посиланням на такі сторони) на сайті ВІТАЙМ ГРУП. Відповідно, ви визнаєте і згодні з тим, що ВІТАЙМ ГРУП не відповідає за доступність таких зовнішніх сайтів або ресурсів і не несе ніяких зобов'язань ні за який контент, послуги, продукти та інші матеріали, які знаходяться на таких сайтах або у складі таких ресурсів або які можна звідти отримати.

Перейшовши на сайт не ВІТАЙМ ГРУП, навіть якщо на ньому міститься логотип ВІТАЙМ ГРУП, будь ласка, враховуйте, що цей сайт існує незалежно від ВІТАЙМ ГРУП і ВІТАЙМ ГРУП ніяк не контролює вміст такого сайту. Ви самі повинні вживати заходів обережності, які ви вважаєте необхідними, щоб забезпечити захист вашої інформації від вірусів, хробаків, "троянських коней" і інших елементів деструктивного характеру.


Створення посилань на даний сайт

Всі посилання на даний сайт бажано стверджувати з ВІТАЙМ ГРУП, за винятком того, що ВІТАЙМ ГРУП дає згоду щодо посилань, в яких є посилання і сторінки, що активуються цими посиланнями: a) не створюють фреймів навколо будь-яких сторінок на даному сайті та не використовують ніяких інших методів, які б яким-небудь іншим чином змінювали візуальне уявлення або зовнішній вигляд розміщені на цьому сайті; б) не вводять в оману щодо ваших взаємозв'язків з ВІТАЙМ ГРУП; в) не мають на увазі, що ВІТАЙМ ГРУП висловлює своє схвалення або дає рекомендації щодо вас, вашого сайту або ваших пропозицій про послуги або продукти; г) не створюють хибне або дезорієнтуюча враження про ВІТАЙМ ГРУП або іншим чином не завдають шкоди репутації ВІТАЙМ ГРУП, пов'язаної з назвою ВІТАЙМ ГРУП та / або товарним знаком ВІТАЙМ ГРУП. В якості додаткової умови отримання дозволу на створення посилань на даний сайт ви повинні погодитися з тим, що ВІТАЙМ ГРУП може в будь-який момент виключно на свій розсуд анулювати дозвіл на створення посилань на даний сайт. За подібних обставин ви погоджуєтеся негайно видалити всі посилання на даний сайт і припинити використання будь-яких товарних знаків ВІТАЙМ ГРУП.


Переклади

Частина тексту на даному сайті може бути представлена ​​на будь-який іншій мові крім української. Текст може бути перекладений людиною або комп'ютерною програмою без участі людини і без перевірки людиною. Такі переклади представлені для вашої зручності, і ВІТАЙМ ГРУП не робить жодних заяв і не бере на себе ніяких зобов'язань щодо точності або повноти перекладу, незалежно від того, чи був переклад згенерований комп'ютером або виконаний людиною. Додаткові умови дивіться нижче в розділі Відмова від гарантій.


ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ

ВИ КОРИСТУЄТЕСЯ ЦИМ САЙТОМ НА ВЛАСНИЙ РИЗИК. ВСІ МАТЕРІАЛИ ТА ІНФОРМАЦІЯ НАДАЮТЬСЯ "ЯК Є", БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ. ВІТАЙМ ГРУП, В ПОВНІЙ МІРІ, В ЯКІЙ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ЗАКОНОМ, ОЧЕВИДНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ПРЯМИХ, НЕПРЯМИХ, АБО ІНШИХ ГАРАНТІЙ І ЗАЯВ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧНО, ГАРАНТІЇ ЩОДО МОЖЛИВОСТІ КОМЕРЦІЙНОЇ ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ ВИКОРИСТАННЯ І НЕПОРУШЕННЯ ЧИЇХОСЬ МАЙНОВИХ ПРАВ АБО ПАТЕНТІВ. ВІТАЙМ ГРУП НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ДАНИЙ САЙТ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ БЕЗ ПЕРЕРВИ, ЗА РОЗКЛАДОМ, В БЕЗПЕЧНОМУ РЕЖИМІ АБО БЕЗ ПОМИЛОК.

Ви розумієте та погоджуєтесь, ЩО ЗАВАНТАЖУЮЧИ АБО ІНШИМ ЧИНОМ ОТРИМУЮЧИ МАТЕРІАЛИ І ІНФОРМАЦІЮ, ВИ РОБИТЕ ЦЕ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ І НА ВЛАСНИЙ РИЗИК, ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ЩО МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ, В ТОМУ ЧИСЛІ ВТРАТУ ДАНИХ АБО ПОШКОДЖЕННЯ ВАШОЇ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ, ПЕРЕКЛАДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО НА ВАС.


ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН ВІТАЙМ ГРУП НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ІНШИМИ СТОРОНАМИ НІ ЗА ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ОСОБЛИВІ, ШТРАФНІ АБО ІНШІ НЕПРЯМІ ВТРАТИ, ЯКІ МАЮТЬ ЯКЕ-НЕБУДЬ ВІДНОШЕННЯ ДО ДАНОГО САЙТУ.

Відносно окремих матеріалів, інформації представленних на даному сайті, можуть діяти додаткові або інші положення, умови та зауваження. За будь-яких суперечностях такі додаткові або інші положення, умови та зауваження будуть мати пріоритет перед даними Умовами використання.