Антивірусний захист серверів і комп’ютерів

У будь-яку оселю, в якій на дверях немає хороших замків, рано чи піздно залізуть зловмисники. Згодні?
Теж саме стосується комп’ютерів і серверів на підприємстві. Якщо не забезпечити належний захист, атаки вірусів не уникнути.

Ми пропонуємо вам ніколи не нехтувати правилами безпеки, адже у випадку серйозного зараження вірусами під загрозою може опинитися можливість продовжувати діяльність підприємства.

У своїй роботі спеціалісти компанії V-TIME group опираються на багаторічний досвід використання різних брендів антивірусного програмного забезпечення. Головними критеріями при виборі постачальника антивірусної програми для нас є:

  • надійність проактивного захисту від загроз
  • швидкість роботи антивірусної програми та її вплив на загальну продуктивність роботи
  • зручність налаштування та використання антивірусного програмного забезпечення
  • наявність доступної технічної підтримки виробника антивірусу.

На даний момент у нашому портфелі рішень з антивірусного захисту є програмні продукти таких брендів: ESET, Norton, Symantec, Bitdefender, TrendMicro та інших відомих на весь світ виробників антивірусів.

Наші спеціалісти регулярно проходять навчання з новітніх технологій захисту від вірусів та з ліцензування програм. Це дає змогу компанії V-TIME group щорічно підтверджувати свої партнерські статуси у різних виробників антивірусів, щоб забезпечити максимальну якість послуг з впровадження рішень з антивірусного захисту для наших клієнтів.

Якщо ви зіткнулися з проблемою вибору, який купити антивірус для бізнесу, та як забезпечити максимальний захист від комп’ютерних вірусів і при цьому оптимізувати витрати на антивірусні програми, звертайтеся до нас – офіційного дилера визнаних у всьому світі брендів антивірусів.

✍ Щоб замовити безкоштовну консультацію з приводу рішень антивірусного захисту комп’ютерів та серверів, напишіть нам або зателефонуйте за номером (057)716-40-04. Завжди раді допомогти!