На що звернути увагу при виборі онлайн-сервісу зберігання даних

Що відбувається коли у підприємства закінчується місце для зберігання даних? Або, ще гірше, що якщо інформація на комп’ютері піддалася вірусній атаці, була вкрадена або пошкоджена? Чи зможете ви швидко відновити всю важливу інформацію і зберегти нормальну роботу компанії? Одним з рішень цього питання є онлайн-сервіси зберігання даних.

Існує безліч онлайн-сервісів зберігання даних для бізнесу, тому якщо Ви шукайте постачальника таких послуг, ось кілька питань, які вам слід з’ясувати:

Які можливості пропонують онлайн-сервіси для зберігання даних?
Зверніть увагу на функціональні можливості, які компанія пропонує в своєму базовому пакеті. Більшість онлайн-сервісів зберігання даних пропонують файлове сховище, сервіси бекапа, віддалений доступ, що дозволяє отримати доступ до ваших даних з будь-якої точки світу, можливість спільної роботи з іншими співробітниками, а також можливість завантажувати і заливати файли.

Наскільки захищені дані в онлайн-сервісі зберігання даних?
Чи забезпечує онлайн-сервіс зберігання даних належний рівень захисту? Бізнесу потрібен сервіс, який пропонує шифрування даних, аутентифікацію, а також захист паролів з метою збереження вашої інформації в безпеці. Ви також можете захотіти дізнатися, чи пропонує постачальник сховища якийсь тип відстеження в разі порушення безпеки, а також можливість блокування колишніх співробітників після того, як вони покинули роботу або були звільнені. Крім того, вам потрібно поцікавитися щодо того, який план резервного копіювання сервіс пропонує в разі будь-яких непередбачених обставин, таких як вірусні атаки або, наприклад, пожежа.

Чи зручний онлайн-сервіс зберігання даних?
Сервіс повинен бути простий в освоєнні і використанні, з зручним доступом для звичайного співробітника, а не повинен вимагати ступеня магістра комп’ютерних наук. Якщо сервіс занадто складний і важкий у використанні, краще вибрати інший.

Скільки буде коштувати використання онлайн-сервісу зберігання даних?
Чи є вартість сервісу розумною і чи вписується вона в бюджет вашої компанії? З’ясуйте також який розмір сховища ви отримаєте за цю ціну.

Чи пропонує онлайн-сервіс зберігання даних технічну підтримку?
Навіть у найзручнішому сервісу, ви можете в будь-який момент зіткнутися з питанням або проблемою, яку не зможете вирішити самостійно. Чи пропонує сервіс гарячу лінію підтримки для користувачів або онлайн-чат? Чи доступні вони 24/7, якщо вам це знадобиться?

Крім того, варто звернути увагу на репутацію онлайн-сервісу зберігання даних.

Онлайн-сховища мають низку переваг для компанії. Хороший сервіс може бути фінансово вигідним, пропонувати кращі умови безпеки, завжди своєчасно оновлене програмне забезпечення і необмежене за ємністю сховище.

Нехай ваші дані завжди будуть цілими й неушкодженими.