Перехід на аутсорсинг IT послуг

Компанія V-TIME group пропонує вашому бізнесу отримати в нашій особі власний IT підрозділ, в якому працюють тільки висококваліфіковані та сертифіковані фахівці. Таке співробітництво відбувається за принципом аутсорсингу ІТ послуг.  Це дозволить вашому підприємству повністю сконцентрувати зусилля на досягненні власних цілей і завдань, не відволікаючись на непрофільні види діяльності й, як наслідок, успішно заощаджувати часові та фінансові ресурси.

Етапи побудови взаємовигідних договірних відносин за принципом аутсорсингу ІТ послуг:

Етап 1 – Повний аудит вашої наявної IT інфраструктури, виявлення основних завдань з її оптимізації, підтримки та подальшого розвитку.

Етап 2 – Формування для вашого підприємства індивідуального каталогу послуг.

Етап 3 – Підписання договору з обслуговування IT інфраструктури вашого підприємства та Угод про рівень обслуговування (SLA – Service Level Agreement).

Етап 4 – Формування для вашого підприємства пропозицій щодо можливої ​​оптимізації та модернізації інформаційної системи, її адмініструванню, підтримці та подальшого розвитку.

У результаті переходу на аутсорсинг IT послуг від компанії V-TIME group ви отримаєте:

  • Команду кваліфікованих IT спеціалістів різних напрямків.
  • Гарантовану якість послуг (Угода про рівень обслуговування (SLA), Договір з обслуговування, Фінансова відповідальність за якість обслуговування).
  • Комплекс необхідних для успішного функціонування вашого бізнесу IT послуг з «одних рук».
  • Доступ до кращих IT процесів, технологій, гуртових цін на програмне забезпечення та комп’ютерне обладнання, оскільки компанія V-TIME group є офіційним сертифікованим партнером провідних світових виробників програмного забезпечення та комп’ютерного обладнання.
  • Надійного партнера по бізнесу, якому вигідно, щоб ваша IT інфраструктура працювала безвідмовно та ефективно.


    Хочете отримати безкоштовну консультацію спеціаліста? Напишіть нам.