Хто ми?

Компанія V-TIME group – перший на українському ринку постачальник IT послуг гарантованої якості. Наші послуги дають можливість клієнтам успішно концентруватися на основних бізнес-процесах, не відволікаючись на непрофільні задачі.

Основний напрямок діяльності компанії – аутсорсинг IT послуг – визнаний у всьому світі принцип співробітництва, який передбачає часткову або повну передачу певних бізнес-процесів сторонній організації-експерту.

У нашій команді:

  1. Системні адміністратори
  2. Інженери з комп’ютерних систем та мереж
  3. Повнофункціональна служба підтримки користувачів
  4. Консультанти з інформаційних технологій
  5. Менеджери з закупівлі комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення

Усі спеціалісти ІТ компанії
V-TIME group

мають закінчену вищу профільну освіту та відповідні дипломи державного зразку.
Більшість спеціалістів мають сертифікати світових виробників високотехнологічного обладнання та програмного забезпечення.
Сукупний досвід роботи всіх членів колективу V-TIME group у сфері інформаційних технологій складає понад 80 років.

Створення, обслуговування та оптимізацію ІТ інфраструктури нам довірили підприємства гуртової та роздрібної торгівлі, сфери послуг, фінансові структури, виробничі підприємства,  транспортні та логістичні компанії, державні організації та інші.

Професійні знання та навички

Основні факти про V-TIME group

Вартість обслуговування IT інфраструктури залежить від необхідної кількості послуг та рівня обслуговування, і розраховується виключно індивідуально для кожного підприємства. Зазвичай, розрахунку точної вартості обслуговування передує аудит ІТ інфраструктури.

Будемо раді співпраці з вами!    Хочете отримати безкоштовну консультацію спеціаліста? Напишіть нам.