Послуги з міграції у хмарне середовище

Ми допомагаємо нашим клієнтам обирати найкращі хмарні сервіси, розміщені в передових дата-центрах Європи, та виконуємо професійну міграцію їх інфраструктури у хмару.

Переваги міграції у хмару

 1. Захищеність та безпека: ваші дані зберігаються в дата-центрах Євросоюзу. Це гарантує їх повний фізичний та юридичний захист і безпеку.
 2. Гнучкість та масштабованість: інфраструктуру у хмарному середовищі легко масштабувати за необхідності з ростом вашого бізнесу.
 3. Економія коштів на ІТ: хмарні сервіси дозволяють уникнути витрат на придбання та обслуговування дорогого серверного обладнання.
 4. Відмовостійкість: хмара розгорнута на професійному обладнанні, що забезпечує стійкість до відмов і стабільність роботи в моменти пікових навантажень.

Навіщо обирати хмарні сервіси

Хмарні технології стають ключовим фактором ефективності ІТ інфраструктури сучасного бізнесу. Хмарні сервіси, на які ми пропонуємо вам перейти, дозволяють сфокусуватися на розвитку бізнесу і стратегічному плануванні, перекладаючи технічні завдання та проблеми на зовнішніх фахівців за розумну ціну.

Чи складно мігрувати у хмару

Успішний досвід багатьох проєктів та кваліфікація наших фахівців дозволяють нам зробити процес міграції максимально простим, швидким та безпечним для наших клієнтів. Ми гарантуємо мінімальні простій та ризик втрати даних під час міграції у хмару.

Етапи міграції у хмару:

 1. Аудит та планування: проводимо інвентаризацію ІТ інфраструктури, обираємо які саме сервіси потрібно перенести в хмару. Перевіряємо сумісність додатків із хмарною платформою, попередньо оцінюємо завантаження ресурсів. Складаємо план міграції.
 2. Облік вимог: збираємо всі вимоги до роботи та функціональних особливостей для створення індивідуального хмарного середовища.
 3. Пропозиція проєкту: розробляємо комерційну пропозицію, з урахуванням бюджету підприємства та реальних потреб.
 4. Впровадження і тестування: створюємо резервні копії даних та виконуємо міграцію у хмару. Перед повним переходом обов’язково тестуємо працездатність створеної системи.
 5. Запуск та підтримка: після успішного переходу у хмару ми забезпечуємо технічну підтримку та обслуговування вашої ІТ інфраструктури за договором аутсорсингу ІТ послуг.

За допомогою V-TIME group ви отримуєте доступ до передових технологій та найкращої практики в галузі хмарних сервісів. Перенесіть свою IT-інфраструктуру в хмару та оцініть усі переваги роботи у хмарному середовищі. Будемо раді допомогти вам у цьому.  Хочете отримати безкоштовну консультацію спеціаліста? Напишіть нам.