Як ми допомагаємо клієнтам з релокейтом IT-інфраструктури під час війни

Коли почалося повномасштабне вторгнення, виникло питання не лише про безпеку людей, а й про збереження бізнесів.

Ми взялися допомагати нашим клієнтам саме в тому, що покриває наша сфера компетенцій – збереженні IT-інфраструктури. Наша команда експертів з великим досвідом знаходила рішення, які надійно захистять серверне обладнання клієнтів і дозволять ефективно працювати навіть в умовах війни.

Які були варіанти

У нас було декілька варіантів захисту серверного обладнання, що знаходилося у прифронтових містах:

  • фізичне перевезення наявних серверів в більш безпечні регіони України;
  • оренда серверів в дата-центрах ЄС і перенесення всіх даних на них.

Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки, тому ми ретельно аналізували кожну ситуацію та робили вибір індивідуально під кожного клієнта.

Як саме ми діяли

Ми оперативно зв’язалися з дата-центрами, що знаходяться на Заході України. Серед тих, хто відгукнувся, швидко обрали кілька з прийнятними умовами для клієнтів. Потім постало завдання перевезти обладнання зі Сходу на Захід.

Деякі з клієнтів зуміли самостійно перевезти сервери на власному транспорті, в інших випадках ми залучили перевізників. У цей час наш інженер прибув до нового дата-центру, щоб узгодити всі деталі та швидко під’єднати обладнання, яке прибуло швидше за інше. Таким чином, поступово відновили роботу декількох підприємств.

Іншим клієнтам ми допомогли поетапно перенести серверні дані на орендовані сервери в ЄС: обрали дата-центри, підібрали потрібну конфігурацію серверів, налаштували сервери, перенесли дані, провели тестування та запустили їх у роботу.

Що робимо зараз

Ми й надалі надаємо послуги з міграції серверних ресурсів компаній до відносно безпечних міст України та європейських дата-центрів. Наша команда експертів готова взяти на себе всі труднощі та ризики, пов’язані з перенесенням та збереженням вашої IT-інфраструктури.

Тож, якщо ваш бізнес має потребу в релокейті ІТ інфраструктури, звертайтеся до нас. Разом ми оберемо найефективніше рішення, щоб мінімізувати ризики для вашого бізнесу та підвищити його ефективність навіть в таких складних умовах.