Як ми допомогаємо клієнтам з релокейтом IT-інфраструктури під час війни

Коли почалося повномасштабне вторгнення, виникло питання не лише про безпеку людей, а й про збереження бізнесів.

Ми взялися допомагати нашим клієнтам саме в тому, що покриває наша сфера компетенцій – збереженні IT-інфраструктури. Наша команда експертів з великим досвідом знаходила рішення, які надійно захистять серверне обладнання клієнтів в умовах війни.

 

У нас було декілька варіантів захисту серверного обладнання, що знаходилося у прифронтових містах: фізичне перевезення його в більш безпечні регіони України або оренда серверних потужностей в дата-центрах ЄС. Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки, тому ми ретельно аналізували кожну ситуацію та робили вибір індивідуально під кожного клієнта.

 

Ми оперативно зв’язалися з дата-центрами, що знаходяться на Заході України. Серед тих, хто відгукнувся, швидко обрали кілька з прийнятними умовами для клієнтів. Потім постало завдання перевезти обладнання зі Сходу на Захід.

Деякі з клієнтів зуміли самостійно перевезти сервери на власному транспорті, в інших випадках ми залучили перевізників. У цей час наш інженер прибув до нового дата-центру, щоб узгодити всі деталі та швидко під’єднати обладнання, яке прибуло швидше за інше. Таким чином, поступово відновили роботу декількох підприємств.

Іншим клієнтам ми допомогли поетапно перенести серверні дані до ЄС: обрали дата-центри, підібрали потрібну конфігурацію серверів, налаштували, перенесли дані, провели тестування та запустили їх у роботу.

 

Ми й надалі надаємо послуги з міграції серверних ресурсів компаній до відносно безпечних міст України та європейських дата-центрів. Наша команда експертів готова взяти на себе всі труднощі та ризики, пов’язані з перенесенням та збереженням вашої IT-інфраструктури.

Тож, якщо ваш бізнес має таку потребу, звертайтеся до нас. Разом ми оберемо найефективніше рішення для вас, щоб мінімізувати ризики для бізнесу та підвищити його ефективність навіть в таких складних умовах.