ІТ послуги для бізнесу

Компанія V-TIME group — надійний постачальник IT послуг для підприємств України. Маємо 15 років досвіду роботи з бізнесами у різних галузях.

Пропонуємо вам отримати в нашій особі власний професійний IT-підрозділ та отримати комплексні ІТ послуги для бізнесу. Така співпраця дозволить вашій компанії сконцентрувати зусилля на досягненні власних цілей і задач, не відволікаючись на непрофільні види діяльності.

Які ІТ послуги ми надаємо:

 1. Послуги системного адміністратора за принципом аутсорсингу ІТ послуг.
  Наші професійні системні адміністратори та інші IT-спеціалісти забезпечать ефективну роботу та інформаційну безпеку ІТ інфраструктури вашого підприємства. Маємо 15-річний досвід обслуговування підприємств різних галузей.
 2. Послуги з налаштування та адміністрування серверів корпоративного призначення.
  Налаштовуємо сервери для 1С/BAS та інших баз даних, сервери для спільної віддаленої роботи, IP-телефонії, корпоративної електронної пошти, сервери іншого корпоративного призначення. Віртуалізація серверних ресурсів. Термінальні сервери.
 3. Створюємо та адмініструємо локальні та розгалужені корпоративні мережі.
  Створюємо локальні мережі. Об’єднуємо філіали та віддалених співробітників в єдину захищену мережу.
 4. Організовуємо системи резервного копіювання та зберігання даних.
  Ми реалізували десятки проєктів щодо резервування даних і критичних сервісів в компаніях. Рішення для резервування підбираємо для кожного випадку окремо. Це може бути повноцінний сервер для зберігання інформації, мікросервери або зменшена резервна копія основного, або інші методи зберігання інформації, які засновані на копіюванні всієї критично важливої ​​інформації та додатків.
 5. Створюємо мережеві рішення на обладнанні MikroTik.
  Багаторічний досвід роботи з цим обладнанням дає нам можливість стверджувати, що при належному налаштуванні й тестуванні продукти бренду надійні та працюють без перебоїв. Це досягається за допомогою єдиної й масштабованої фірмової операційної системи MikroTik RouterOS. Наші інженери пройшли офіційне навчання на курсах від компанії MikroTik і отримали відповідну кваліфікацію.
 6. Надаємо послуги з міграції серверної інфраструктури в “хмару” або на виділені чи орендовані сервери в безпечні датацентри України та Європи.
  Наша команда експертів готова взяти на себе всі труднощі та ризики, пов’язані з перенесенням та збереженням вашої IT-інфраструктури.
 7. Консультуємо підприємства з питань інформатизації.
  Допоможемо з усіма ІТ-питаннями: від аудиту до побудови ефективної та безпечної IT-інфраструктури.

Хто клієнти наших ІТ послуг

Створення, обслуговування та оптимізацію ІТ інфраструктури нам довірили підприємства гуртової та роздрібної торгівлі, сфери послуг, фінансові структури, виробничі підприємства, туристичні агенції, транспортні та логістичні компанії, державні організації та інші.

Чому варто обрати саме наші ІТ послуги

15-річний досвід роботи з підприємствами різних галузей дозволяє нам надавати якісні ІТ послуги як при створенні нової, так і при вдосконаленні наявної IT інфраструктури. Співпрацюючи з нами за договором аутсорсингу IT послуг, ви отримуєте доступ до знань і досвіду фахівців в області IT, а також надійного бізнес-партнера, який зацікавлений у процвітанні вашого бізнесу.  Хочете отримати безкоштовну консультацію спеціаліста? Напишіть нам.