Рішення на MikroTik

Коли бізнесу необхіднe мережеве рішення, ми в V-TIME group не поспішаємо пропонувати клієнту найдорожче багатофункціональне обладнання, наприклад від Cisco або Juniper. Для багатьох вимог, особливо в невеликих компаніях, є більш підходящі варіанти, які виконують ті ж самі функції при значно менших витратах.

Одним з таких варіантів є мережеві комутатори, маршрутизатори та обладнання для Wi-Fi латвійської фірми MikroTik. Конкурентоспроможні та ефективні рішення від MikroTik підходять для економії на мережевому обладнанні та програмному забезпеченні там, де на потреби клієнта знайдеться достатньо досвідчений і професійний виконавець.

Багаторічний досвід роботи з цим обладнанням дає нам можливість стверджувати, що при належному налаштуванні і тестуванні продукти бренду надійні і працюють без перебоїв. Це досягається за допомогою єдиної і масштабованої фірмової операційної системи MikroTik RouterOS.

Незважаючи на досить скромний зовнішній вигляд пристроїв, в них приховано безліч розумних технологій.

Що можна зробити за допомогою MikroTik:

 1. Налаштувати бездротове з’єднання точка-точка.
 2. Створити інфраструктуру Wi-Fi в будівлі або на об’єкті.
 3. Будувати мережі з високопродуктивною маршрутизацією.
 4. Доставляти послуги інтернет-провайдера.
 5. Підключити об’єкт до корпоративної мережі.

Наші інженери пройшли офіційне навчання на курсах від компанії MikroTik і отримали відповідну кваліфікацію. Ми реалізували десятки мережевих проектів для підприємств на основі обладнання MikroTik.

Компанія V-TIME group пропонує:

 1. Послуги з проектування мережевих рішень на базі MikroTik.
 2. Встановлення та налаштування обладнання MikroTik.
 3. Подальшу підтримку рішень MikroTik.

Що ще ми можемо реалізувати для вашого бізнесу за допомогою MikroTik:

 1. Налаштування автоматичного переключення, резервування інтернет-каналів (MikroTik Failover).
  Коли робота бізнесу безпосередньо залежить від доступності віддалених серверів і доступу до Інтернет, краще заздалегідь подбати про резервний канал зв’язку і не залежати тільки від одного провайдера. Сенс технології простий – коли основна лінія інтернету пропадає, включається резервна.
 2. Налаштування балансування навантаження на інтернет-канал (MikroTik Load balance).
  Якщо пропускної здатності інтернет-каналу недостатньо, можна “додати до нього” інші наявні. У цьому випадку на виході вийде канал, швидкість якого буде сумою швидкостей всіх каналів.
 3. Налаштування обмеження швидкості (MikroTik Queues).
  Надмірне використання ресурсів інтернету одним із користувачів може завадити нормальній роботі всіх інших – інтернет буде гальмувати, а основні служби можуть бути недоступні. Для створення рівномірного покриття всім учасникам мережі створюються такі умови, в яких кожен матиме рівні права на швидкісний режим в інтернеті.
 4. Налаштування “безшовного” WiFi (MikroTik CAPsMAN).
  Технологія застосовується для посилення сигналу WiFi в середніх і великих (від 40 кв.м) офісах і виробництвах, кафе і ресторанах, готелях і зонах відпочинку.
 5. Налаштування гостьової мережі з рекламою (MikroTik Hotspot).
  Технологія підходить для публічних закладів, готелів, кафе або зон відпочинку. З її допомогою можна не тільки безпечно надавати безкоштовний WiFi для відвідувачів, але і рекламувати їм свої послуги.

Якщо у вас є потреба налаштувати MikroTik (маршрутизатори, комутатори або бездротові пристрої), будь ласка, зв’яжіться з нами.  Хочете отримати безкоштовну консультацію спеціаліста? Напишіть нам.