Яка вартість аутсорсингу IT послуг

В оцінюванні вартості аутсорсингу IT послуг компанія V-TIME group дотримується того принципу, що кожен з наших клієнтів є унікальним. Як і є унікальною його IT інфраструктура, співробітники, завдання, потреби і можливості. У зв’язку з цим ми відмовились від методу розрахунку вартості послуг примітивним способом за кількістю комп’ютерів і серверів, так як, на наш погляд, підхід «зрівнялівки» є нечесним і неефективним.

Погодьтеся, що обслуговування серверу з однією операційною системою, на якому встановлена ​​тільки BAS Бухгалтерія і працює 10 користувачів, не може коштувати стільки ж, як обслуговування серверу з 5 операційними системами на віртуальних серверах і 70 користувачами. Як і стандартне робоче місце менеджера з продажу істотно відрізняється набором програмного забезпечення та обладнання від робочого місця проектувальника або, наприклад, касира.

Саме тому вартість обслуговування IT-інфраструктури розраховується для кожного підприємства виключно індивідуально

Звісно ж, у нас є встановлені ціни на аутсорсинг IT послуг, проте кінцева вартість буде залежати від обраного рівня обслуговування та кількості IT послуг, які надаються.

Для кожного IT сервісу, що використовується на підприємстві, ми прописуємо такі параметри:

 1. Час надання послуг.
 2. Час реагування на Інцидент або Запит.
 3. Час реагування на Проблему.

Ці базові параметри прописуються в Угодах про рівень обслуговування (SLA),  які є додатками до основного Договору.

Чим вище необхідний рівень обслуговування та чим більше у компанії IT сервісів, тим вища вартість обслуговування за договором IT аутсорсингу.

Цінова політика компанії V-TIME group базується на принципі, що IT послуги коштують дешевше, ніж утримання власного рівноцінного IT-відділу, і в той же час надаються з гарантованим рівнем якості. Таких результатів вдалося досягти за рахунок впровадження різних методологій і стандартів в наданні IT послуг, таких як ITSM (ITIL) та MOF.

Наші фахівці постійно оптимізують свою роботу з підтримки і розвитку IT інфраструктури клієнта, що дозволяє значно зменшити вартість обслуговування при постійному підвищенні якості.

Приклад розрахунку вартості абонентського обслуговування комп’ютерної техніки

Припустимо на підприємстві використовуються наступні IT-сервіси:

 • Робочі місця користувачів, обладнані ноутбуками на базі OC Microsoft Windows – 42 шт.
 • Термінальний сервер на 40 користувачів
 • 4 мережевих МФУ
 • Локальна мережа на 62 активних мережевих порта
 • 1С: Підприємство з 3 базами на 34 користувача
 • Wi-Fi – 2 інтерфейси
 • 2 канали доступу до мережі Інтернет
 • Система резервного копіювання та відновлення даних.

Вартість обслуговування такої IT-інфраструктури складе приблизно
600 грн. за 1 користувача (або 25200 грн. за всіх) на місяць, з урахуванням ПДВ.

* Ціни вказано станом на лютий 2024 року

Для порівняння – вартість годинної консультації без договору складає – 1500 грн./год, з урахуванням ПДВ.

Для розрахунку вартості обслуговування і формування індивідуальної пропозиції для вашого підприємства, ви можете звернутися до нас за телефоном (057) 716-40-04 або написати нам, скориставшись формою нижче ↓  Хочете отримати безкоштовну консультацію спеціаліста? Напишіть нам.