Хто ми?

Компанія ВІТАЙМ ГРУП – перший на українському ринку постачальник IT послуг гарантованої якості. Наші послуги дають можливість Клієнтам успішно концентруватися на основних бізнес-процесах, не відволікаючись на непрофільні задачі.

Основний напрямок діяльності компанії – аутсорсинг IT послуг – визнаний у всьому світі принцип співробітництва, який передбачає часткову або повну передачу певних бізнес-процесів сторонній організації-експерту.

У нашій команді:

  1. Системні адміністратори
  2. Інженери з комп’ютерних систем та мереж
  3. Повнофункціональна служба підтримки користувачів
  4. Консультанти з інформаційних технологій
  5. Менеджери з закупівлі комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення

Усі спеціалісти компанії
ВІТАЙМ ГРУП

мають закінчену вищу профільну освіту та відповідні дипломи державного зразку.
Більшість спеціалістів мають сертифікати світових виробників високотехнологічного обладнання та програмного забезпечення.
Сукупний досвід роботи всіх членів колективу ВІТАЙМ ГРУП у сфері інформаційних технологій складає понад 80 років.

Створення, обслуговування та оптимізацію ІТ інфраструктури нам довірили підприємства оптової та роздрібної торгівлі, сфери послуг, фінансові структури, виробничі підприємства, туристичні агенції, транспортні та логістичні компанії, державні організації та інші.

Професійні знання та навички

Чому варто обрати нас

Вартість обслуговування IT інфраструктури залежить від необхідної кількості послуг та рівня обслуговування, і розраховується виключно індивідуально для кожного підприємства. Зазвичай, розрахунку точної вартості обслуговування передує аудит ІТ інфраструктури.

Будемо раді співробітництву з вами!