Налаштування та адміністрування серверів

Інфраструктуру підприємства важко уявити без різноманітних серверів. На них базуються ключові бізнес-сервіси. Це і корпоративний сервер для централізованого зберігання та спільного використання електронних документів, файлів різних типів, баз даних тощо, сервер для функціонування корпоративної електронної пошти, веб-ресурсів, IP-телефонії і сервери іншого призначення.

Компанія V-TIME group пропонує професійні послуги з налаштування та адміністрування серверів різного призначення:

  • термінального серверу (серверу терміналів)
  • файлового серверу
  • поштового серверу
  • серверу IP-телефонії
  • веб-серверу
  • інших серверів корпоративного призначення.

Незалежно від того, чи знаходяться ваші сервери у вас у власності на території вашого підприємства, або це орендовані серверні потужності, ви можете замовити у нас як базове налаштування серверу, так і його перенастроювання, встановлення окремих додатків, розмежування прав доступу та інші необхідні послуги.

Після створення і тестування повноцінного серверного середовища, яке буде відповідати потребам вашого бізнесу, ми обов’язково запропонуємо вам послуги з його адміністрування та технічного обслуговування. Адже будь-яка важлива для підприємства техніка повинна працювати безвідмовно і ефективно, що вимагає постійного нагляду спеціалістів.

Просимо звернути увагу, що компанія V-TIME group є офіційним партнером багатьох виробників комп’ютерного обладнання і програмного забезпечення (DELL, HP, Microsoft, IBM, VMware тощо), що дає нам можливість запропонувати вам не тільки професійні послуги з налаштування та адміністрування серверів, але і допомогу у виборі та закупівлі необхідного обладнання та програмного забезпечення.

Також, якщо ви прийняли рішення використовувати замість власних серверних потужностей “хмарні технології”, або розмістити чи орендувати сервери у хостинг-провайдерів, ви можете покластися на наш досвід і знання з вибору постачальників таких послуг. У цьому випадку ви також зможете скористатися нашими послугами з налаштування та адміністрування серверів.

Якщо вашій організації потрібні професійне налаштування та адміністрування серверів, тоді компанія V-TIME group до ваших послуг.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами!