Побудова та адміністрування корпоративної мережі

Локальна обчислювальна мережа є основною частиною корпоративної мережі, що забезпечує функціонування і взаємодію різних розподілених додатків, що входять до складу IT інфраструктури підприємства. Від того, наскільки грамотно спроектована та змонтована локальна мережа, багато в чому залежить стабільність роботи інформаційних систем, а, отже, і стабільність усього бізнесу.

Компанія V-TIME group пропонує розробку і впровадження безвідмовних, стабільно працюючих локальних мереж з урахуванням всіх індивідуальних потреб вашого бізнесу.

Побудова локальної мережі необхідна для створення єдиного мережевого простору організації, призначеного для обробки, зберігання та передачі даних, який забезпечує:

  • доступ до необхідної інформації з будь-якого робочого місця
  • високошвидкісну багаторівневу комутацію
  • доступ до локальних мережевих пристроїв (принтери, сканери і т.д.)
  • безпечний доступ до мережі Інтернет.

Для підприємств, чиї філії, відділення, офіси, склади знаходяться в різних точках міста або країни ефективним рішенням буде побудова територіально-розподілених корпоративних мереж.
Створення такої системи зв’язку між віддаленими підрозділами необхідне для швидкого, надійного і економічного обміну інформацією.

Для реалізації цього завдання компанія V-TIME group пропонує рішення по об’єднанню віддалених один від одного офісів в єдину захищену корпоративну мережу з необхідним набором IT-сервісів.

Що ви отримаєте в результаті такого об’єднання:

  • централізований безпечний доступ до документів, баз даних та інших інформаційних ресурсів підприємства, незалежно від того, в якій філії знаходяться співробітники
  • істотне підвищення ефективності бізнес-процесів підприємства
  • єдину політику в питаннях управління, захисту та реалізації доступу до інформаційних ресурсів
  • полегшення обслуговування і управління IT-інфраструктури підприємства.

Кваліфікація і досвід наших фахівців дозволяють створювати локальні обчислювальні мережі і територіально-розподілені корпоративні мережі підприємств «під ключ»: від проектування до настройки, а також здійснювати їх подальше адміністрування.

✍ Щоб замовити безкоштовну консультацію зі створення локальних мереж або об’єднанню віддалених філій в єдину корпоративну мережу, зателефонуйте (057) 716-40-04 або напишіть нам ↓