На що звернути увагу при виборі хмарного сервісу зберігання даних

Що відбувається коли у підприємства закінчується місце для зберігання даних? Або, ще гірше, що якщо інформація на комп’ютері піддалася вірусній атаці, була вкрадена або пошкоджена? Чи зможете ви швидко відновити всю важливу інформацію і зберегти нормальну роботу компанії? Одним з рішень цього питання є онлайн-сервіси зберігання даних.

Існує безліч онлайн-сервісів зберігання даних для бізнесу, тому якщо Ви шукаєте постачальника таких послуг, ось кілька питань, які вам слід з’ясувати:

Які можливості пропонують хмарні сервіси для зберігання даних?

Зверніть увагу на функціональні можливості, які компанія пропонує у своєму базовому пакеті. Більшість хмарних сервісів зберігання даних пропонують файлове сховище, сервіси бекапа, віддалений доступ, що дозволяє отримати доступ до ваших даних з будь-якої точки світу, можливість спільної роботи з іншими співробітниками, а також можливість завантажувати та заливати файли.

Наскільки захищені дані в хмарному сервісі зберігання даних?

Чи забезпечує онлайн-сервіс зберігання даних належний рівень захисту? Бізнесу потрібен сервіс, який пропонує шифрування даних, аутентифікацію, а також захист паролів з метою збереження вашої інформації в безпеці. Ви також можете захотіти дізнатися, чи пропонує постачальник сховища якийсь тип відстеження в разі порушення безпеки, а також можливість блокування колишніх співробітників після того, як вони покинули роботу або були звільнені. Крім того, вам потрібно поцікавитися щодо того, який план резервного копіювання сервіс пропонує в разі будь-яких непередбачених обставин, таких як вірусні атаки або, наприклад, пожежа.

Чи зручний хмарний сервіс зберігання даних?

Сервіс повинен бути простий в освоєнні й використанні, зі зручним доступом для звичайного співробітника, а не повинен вимагати ступеня магістра комп’ютерних наук. Якщо сервіс занадто складний і важкий у використанні, краще вибрати інший.

Скільки буде коштувати використання хмарного сервісу зберігання даних?

Чи є вартість сервісу розумною і, чи вписується вона в бюджет вашої компанії? З’ясуйте також який розмір сховища ви отримаєте за цю ціну.

Чи пропонує хмарний сервіс зберігання даних технічну підтримку?

Навіть у найзручнішому сервісу, ви можете в будь-який момент зіткнутися з питанням або проблемою, яку не зможете вирішити самостійно. Чи пропонує сервіс гарячу лінію підтримки для користувачів або онлайн-чат? Чи доступні вони 24/7, якщо вам це знадобиться?

Крім того, варто звернути увагу на репутацію хмарного сервісу зберігання даних.

Хмарні середовища мають низку переваг для компанії. Хороший сервіс може бути фінансово вигідним, пропонувати кращі умови безпеки, завжди своєчасно оновлене програмне забезпечення і необмежене за місткістю сховище.

Нехай ваші дані завжди будуть цілими й неушкодженими.

Якщо вам потрібна консультація з приводу підбору хмарних сервісів чи послуги з організації резервного копіювання даних, звертайтеся до нас.